Bayer

Аграрний напрямок компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин наринку України, а також пропонує гібриди бренду DEKALB® світового класу з ексклюзивноюгенетикою. Компанія виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивненасіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Насіння кукурудзи та ріпаку представлене в Українібрендом DEKALB®, насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер».

Максимізуватипотенціал гібридів допоможе широкий спектр рекомендацій. Зокрема, підбираючи густотупосіву відповідно до типу ґрунту, можливо досягти максимальної продуктивності на кожномуквадратному метрі вашого поля. А цифрова сільськогосподарська платформа ClimateFieldview стане надійним помічником для прийняття рішень на основі аналізу даних. Захиститикультури від хвороб та шкідників, допоможе широкий спектр ЗЗР. У 2020 році компанія«Байєр» в Україні пропонує 80 видів засобів захисту рослин. Кожен з продуктів до початкумасового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування длядосягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей,тварин, культурних рослин тощо.У вересні 2018 року компанія «Байєр» відкрила сучасний завод з доробки насіння кукурудзи вЖитомирській області.

Він є найбільшим підприємством такого типу в Україні та одним ізнайбільших у Європі. На заводі працюють близько 100 постійних і 250 сезонних працівниківдля виробництва, зберігання та вчасної дистрибуції до 875 тис. посівних одиниць насіннякукурудзи DEKALB щорічно.

ПН-ПТ з 8.30 до 17.30
м. Вінниця,  Стрілецька 44а