Syngenta

«Сингента» — світовий лідер у виробництві ЗЗР та насіння, але це далеко не все, що компаніяможе запропонувати агровиробникові. Поряд із виробництвом насіння компанія інтегрує весьцикл роботи з ним: селекція, виробництво, підготовка та продаж. «Сингента» пропонує готовісистеми захисту й антирезистентні програми для різних культур, розробляє і впроваджує увиробництво принципово нове сільськогосподарське обладнання. Реалізація багатьохуспішних проектів компанії була б неможлива без попереднього проведенняпольових дослідів.

Ви запитаєте: навіщо ці досліди, якщо вчені давно все розрахували, аотримані у лабораторіях цифри свідчать про успіх? Відповідь на це запитання проста: на жаль,жодна найсучасніша лабораторія не спроможна відтворити процеси, які відбуваються убіосфері і супроводжують культурну рослину протягом усього її життєвого циклу.

Розуміючивсю серйозність цього аспекту, «Сингента» створила підрозділ біологічнихдосліджень (Research and Development), який сьогодні — один із основних робочихінструментів компанії. Випробування й дослідження підрозділу R&D проводяться винятково упольових умовах, і це потужний фундамент та основа авторитетукомпанії. Саме достеменність даних, отриманих у результаті польових досліджень, допомагаєкомпанії краще зрозуміти та вповні оцінити перспективність і потенціал наших проектів.

ПН-ПТ з 8.30 до 17.30
м. Вінниця,  Стрілецька 44а